Geen titel
Originele tekst :
Voeg het document toe aan een map
()
om te beginnen met annoteren.
Model van bericht voor de bekendmaking voorzien door artikel 11,
1 en 2 van de wet van 14 december 2005,
zoals gewijzigd door de wet van 21 december 2013 (1)
1. Identiteit van de emittent :
Firmanaam : Euronav VN.
Maatschappelijke zetel : De Gerlachekaai 20, 2000 Antwerpen.
Ondernemingsnummer : 0860.402.767.
2. Gegevens vereist voor de identificatie van de effecten die te koop worden aangeboden :
Aard van de effecten : aandelen.
ISIN-code of elke andere code aan de hand waarvan ze kunnen worden geïdentificeerd : BE 0003.816.338.
Uitgiftedatum (indien beschikbaar) : -
De voorkooprechten, de eventuele restricties of beperking op de overdraagheid van de effecten, van welke aard ook, alsook alle andere specifieke rechten die aan de effecten zijn verbonden : -
3. Maximumaantal effecten dat te koop kan worden aangeboden (bepaald op basis van de, onder de verantwoordelijkheid van de emittent, verrichte reconciliatie) :
17.741 (zeventienduizend zevenhonderd éénenveertig), deels voortkomend uit de nog uitstaande omwisselingsreserve van aandelen CMB (ISIN BE 0003.648.590 en ISIN BE 0003.520.286).
4. Markt op dewelke de verkopen zullen plaatsvinden : gereglementeerde markt.
5. De uiterste datum waarop de houders of hun rechthebbenden de effecten dienen te deponeren bij de emittent of bij één of meer door hun emittent in dit bericht aangewezen erkende rekeninghouders : 26 oktober 2015.
6. De gegevens betreffende de identiteit van de rekeninghouder(s) bij dewelke de effecten dienen te worden gedeponeerd vóór de verkopen :
Firmanaam : Petercam NV.
Adres : Sint-Goedeleplein 19, 1000 Brussel.
De verkopen kunnen slechts aanvangen na het verstrijken van minimum één maand (en maximum drie maanden) na de bekendmaking van dit bericht (2) op de website van de marktonderneming Euronext Brussels en in functie van de door Euronext Brussels gepubliceerde kalender van de Beursdagen (3).
Artikel 11 van de wet van 14 december 2005 zoals gewijzigd door de wet van 21 december 2013 :
« 1. Vanaf 1 januari 2015 worden de effecten die tot de verhandeling op een gereglementeerde markt wordt toegelaten en waarvan de rechthebbende zich niet heeft bekendgemaakt op de dag van de verkoop, door de emittent verkocht op een gereglementeerde markt.
Deze verkoop heeft plaats mits voorafgaande bekendmaking in het Belgisch Staatsblad en op de website van de marktonderneming die de gereglementeerde markt exploiteert van waarop de effecten zullen verkocht worden, van een bericht dat de tekst van deze paragraaf bevat en waarin aan de rechthebbende wordt gevraagd zijn rechten op de effecten op te eisen. De verkoop kan pas geschieden na het verstrijken van de termijn van één maand na de bekendmaking van dit bericht, en wordt gestart binnen de drie daaropvolgende maanden » .
« 2. Vanaf 1 januari 2015 worden de effecten die niet tot de verhandeling op een gereglementeerde markt wordt toegelaten en waarvan de rechthebbende zich niet heeft bekendgemaakt op de dag van de verkoop, in openbare verkoop verkocht door de emittent.
Deze verkoop heeft plaats mits voorafgaande bekendmaking in het Belgisch Staatsblad en op de website van de marktonderneming die de markt van de openbare veiling exploiteert waarop de effecten zullen verkocht worden, van een bericht van de tekst van deze paragraaf bevat en waarin aan de rechthebbende wordt gevraagd zijn rechten op de effecten op te eisen. De verkoop kan pas geschieden na het verstrijken van de termijn van één maand na de bekendmaking van dit bericht, en wordt gestart binnen de drie daaropvolgende maanden » .
________
(1) Belgisch Staatsblad 31 december 2013.
(2) De bekendmaking in het Belgisch Staatsblad kan echter later vallen, meer bepaald omwille van de termijnen van bekendmaking. Dit is de reden waarom de datum van publicatie in het Belgisch Staatsblad niet in acht zal worden genomen om de termijn van één maand te berekenen.
(3) De openbare veilingen worden, voor zover die dag een werkdag is elke dinsdag georganiseerd.