Decreet tot instemming met de overeenkomst tussen de regering van het Koninkrijk België en de regering van de Republiek Guinee betreffende het luchtvervoer, gedaan te Conakry op 2 april 2015
Voeg het document toe aan een map
()
om te beginnen met annoteren.
Artikel 1 Dit decreet regelt een gewestaangelegenheid.
Artikel 2 De overeenkomst tussen de regering van het Koninkrijk België en de regering van de Republiek Guinee betreffende het luchtvervoer, gedaan te Conakry op 2 april 2015, zal volkomen gevolg hebben.
Artikel 3 De wijzigingen aan de bijlage bij de overeenkomst, die met toepassing van artikel 21, lid 4, van de overeenkomst tussen de regering van het Koninkrijk België en de regering van de Republiek Guinee betreffende het luchtvervoer, gedaan te Conakry op 2 april 2015, aangenomen worden, zullen volkomen gevolg hebben.