We are very happy to see that you like our platform! At the same time, you have reached the limit of use... Sign up now to continue.
Ministerieel besluit tot wijziging van de lijst gevoegd bij het koninklijk besluit van 21 december 2001 tot vaststelling van de procedures, termijnen en voorwaarden inzake de tegemoetkoming van de verplichte verzekering voor geneeskundige verzorging en uitkeringen in de kosten van farmaceutische specialiteiten
Ajoutez le document à un dossier
()
pour commencer à l'annoter.
Artikel 1 In de bijlage I van het koninklijk besluit van 21 december 2001 tot vaststelling van de procedures, termijnen en voorwaarden inzake de tegemoetkoming van de verplichte verzekering voor geneeskundige verzorging en uitkeringen in de kosten van farmaceutische specialiteiten, zoals tot op heden gewijzigd, worden de volgende wijzigingen aangebracht :
Artikel 2 In bijlage II van hetzelfde besluit, zoals tot op heden gewijzigd, worden de volgende wijzigingen aangebracht : het punt VII.7.13 wordt toegevoegd, luidende: " Prophylaxe vóór blootstelling aan een infectie met het HIV-virus: B-345 ".
Artikel 3 In bijlage IV van hetzelfde besluit, zoals tot op heden gewijzigd, worden de als volgt opgestelde ATC codes toegevoegd: J07BM03 - Papillomavirus (Humaan types 6, 11, 16, 18, 31, 33, 45, 52, 58) L01AC01 - Thiotepa.
Artikel 4 Dit besluit heeft uitwerking met ingang van 1 juni 2017.