Pas de titre
Texte original :
Ajoutez le document à un dossier
()
pour commencer à l'annoter.
Centrauto, naamloze vennootschap,
Herentalsebaan 146-156, 2100 Antwerpen (Deurne)
H.R. Antwerpen 245945 BTW 427.131.877
Aangezien de eerste vergadering niet in getal was worden de aandeelhouders uitgenodigd op de buitengewone algemene vergadering die zal gehouden worden te Antwerpen, Arenbergstraat 4, op 5 maart 2002, om 10 uur, met de volgende agenda :
1. Voorstel tot omzetting van het kapitaal van de vennootschap in EUR waarbij het kapitaal eerst zal worden verhoogd met een bedrag van 7 610 BEF door incorporatie van overgedragen winst in kapitaal.
2. Voorstel tot aanpassing van artikel 5 van de statuten aan de omzetting van het kapitaal in euro.
3. Voorstel tot verplaatsing van de datum van de jaarvergadering naar de tweede donderdag van de maand mei om veertien uur en aanpassing van artikel 24 van de statuten.
4. Voorstel tot aanpassing van volgende artikelen van de statuten aan de gewijzigde wetgeving :
artikel 6 inzake kapitaalverhoging; artikel 7 inzake het voorkeurrecht bij kapitaalverhoging; artikel 8 inzake de vermindering van kapitaal; artikel 14 inzake de benoeming van de bestuurders; artikel 17 inzake de besluitvorming van de raad van bestuur; artkel 23 inzake de controle; artikel 26 inzake de jaarvergadering; artikel 28 inzake de oproeping; artikel 39 inzake de jaarrekening; artikel 41 inzake de openbaarmaking van de jaarrekening; artikel 48 inzake de bevoegdheden van de vereffenaars en artikel 50 inzake de verslaggeving.
5. Machtiging aan de raad van bestuur om een gecoördineerde tekst van de statuten op de stellen.